ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 21:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Sahte `Crotch` ve `Ahmet` lere kanmayın..
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2013 Pzr 22:29:10      Sahte `Crotch` ve `Ahmet` lere kanmayın..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CcAhmetcC nickli kişi sağda solda ben Crotch um Crotch nickimi Arifprens e verdim diyormuş. Bunu lütfen kaile almayın. Bu zat sahtekarın tekidir ve benimle en ufak bir alakası yoktur.
"A-H-M-E-T" nicki bana ait olup "CcAhmetcC" vb. farklı bir "Ahmet" içeren bir nickim mevcut değildir. Beni tanıyan herkes zaten o kişinin ben olmadığımı idrak edecektir bundan şüphem yok. Fakat beni tanımayan arkadaşlarım lütfen bu kişinin söylediklerine kulak asmasın. CC yönetiminin de bu konunun devam etmesi halinde gereğini yapacağını umuyorum.

Saygılarımla "Crotch"

VasfiyeNine

VasfiyeNine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2013 Sal 14:04:24sohbet oyun linki
Seni tanımayanların senle ne işleri var da kanacaklar ki allahını seversen be paşam:) Neler çektn be yavrum bu sanal yollarda ah be yavruum:)

Crotch

vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2013 Per 07:55:02sohbet oyun linki

·VasfiyeNine· :
Seni tanımayanların senle ne işleri var da kanacaklar ki allahını seversen be paşam:) Neler çektn be yavrum bu sanal yollarda ah be yavruum:)

Beni tanımayanlar bu gereksiz zat ile "Crotch" nickinin sahibi olarak konuştuklarında ucu bana dokunacak ve uğraşmak istemediğim noktalara gelecek. Burası sizin için sadece sanal bir ortam olabilir fakat benim burada bulunduğum 9 sene boyunca biriktirdiğim dostlarım ve "REAL" arkadaşlarım var. Böyle bir zibidi yüzünden adımın lekelenme ihtimali olması bile beni rahatsız eder.
Sizi burası ne kadar bağlar, ne kadar önemsersiniz bilemem ama bazı değerleri korumazsanız kendiniz hakkında, başınıza en kötüsü gelir burası gibi hayatınızda sanallaşır..

TYRONAREX

TYRONAREX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2013 Per 10:00:04sohbet oyun linki
Crotch :

·VasfiyeNine· :

Beni tanımayanlar bu gereksiz zat ile "Crotch" nickinin sahibi olarak konuştuklarında ucu bana dokunacak ve uğraşmak istemediğim noktalara gelecek. Burası sizin için sadece sanal bir ortam olabilir fakat benim burada bulunduğum 9 sene boyunca biriktirdiğim dostlarım ve "REAL" arkadaşlarım var. Böyle bir zibidi yüzünden adımın lekelenme ihtimali olması bile beni rahatsız eder.
Sizi burası ne kadar bağlar, ne kadar önemsersiniz bilemem ama bazı değerleri korumazsanız kendiniz hakkında, başınıza en kötüsü gelir burası gibi hayatınızda sanallaşır..

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2013 Per 11:49:09sohbet oyun linki

beni tanıyanlar beni tanımayanlarla ilgi gereksiz münakaşalara yol vermişlerdir.bu gereksiz kişilerin münakaşalarında bulunmak istemiyorum bu zaat adıma sahte belgeler düzenlemekte sağa sola beni utandırıcak () hareketler sergilemekte beni zor durumda bıraklabilir dahili ve harici beddahların olacaktır.işte bu vazıfe ıle vazifeye atlamak için benim kanım asildir.bu terbiyesiz adamın geren cezasını almasını Türk Kamuoyu adına cc yönetiminden beklemekteyim.hakkımı son damlasına kadar kullanacağımı gerekirse allah canımı alsın döverim bak benim asıl niklerim cc ahmet - ahmet cc - ahccmet - ccahmetcc- crocht ahmet - ahmet crocht - A-H-M-E-T , sade ahmet - sütlü ahmet- yeni franboğazlı ahmet ( tam damak tadınızda ) büyük ahmet - küçük ahmet ( o şu an uyuyo ) orta sınıf - ilkokulbeş - beşyüzbeşbin - kılcardamarlar - iris - çekiç - örs - vatan millet sakarya - buda geçer gönlüm- zalimsin yarim- kıvrak dansın babası - alemin kralı - gönüller prensi ( beyaz atı da var ) affet sevgilim - cünüp oldum gezerim- dağlarda kar olsaydım - yüzbaşı osman - karakaplı defter - meldilini salla yarim - gözlerin esiri - esaretin bedeli - temel içgüdü...

bunlar haricinde ki niklere itimat etmeyin,benden başkasına itimat etmeyin.amasya itimat turzim, benim nikimle dolaşan sahte amet seni bulacam oğlummm

imza CROCTH

BanuErdinc

BanuErdinc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2013 Çar 13:57:56sohbet oyun linki

Şimdi kim Ahmet =)
Zamane senide değiştirmiş =) 

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2013 Cmt 19:07:26sohbet oyun linki

banu sen insan mısınn

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2013 Cmt 23:23:31sohbet oyun linki

Seni tanıyanlarla zaten bir şekilde iletişimi sürdürüyorsundur. Onlara özel mesaj ya da diğer iletişim kanallarıyla bilgilendirme de bulunman daha mantıklı olur. Forum sayfasına yazman "reklam" dan başka bişi olmaz. CC yönetimi ne yapsın? Burda herkes herkes adına bişiler yazar, sayar, çizer... Senin için özel bir uygulama yapması biraz saçma olur. Sende sıradan bir nick/ user/ kullanıcısın, o kadar.

Geçmiş olsun.

Crotch

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2013 Pzt 09:25:15sohbet oyun linki
SlMONE :

Seni tanıyanlarla zaten bir şekilde iletişimi sürdürüyorsundur. Onlara özel mesaj ya da diğer iletişim kanallarıyla bilgilendirme de bulunman daha mantıklı olur. Forum sayfasına yazman "reklam" dan başka bişi olmaz. CC yönetimi ne yapsın? Burda herkes herkes adına bişiler yazar, sayar, çizer... Senin için özel bir uygulama yapması biraz saçma olur. Sende sıradan bir nick/ user/ kullanıcısın, o kadar.

Geçmiş olsun.

Bana akıl verecek son insan sensin SlMONE. Ayrıca muhattabım olmayan bir insanın bana akıl vermeye çalışması en büyük reklam çabasıdır.

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2013 Pzt 20:50:14sohbet oyun linki

İlgiye mi ihtiyacın var Ahmet Bey :) Nedir bu asabiyet! Sorunun burda yazılandan farklı sanırım. Psikolojik mi sosyolojik mi? Kendini nerde görüyorsun. Alt tarafı cc de bir usersın had bildirme telaşındasın. Yazık!

Crotch :
SlMONE :

Geçmiş olsun.

Bana akıl verecek son insan sensin SlMONE. Ayrıca muhattabım olmayan bir insanın bana akıl vermeye çalışması en büyük reklam çabasıdır.
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir